ROSSMANN

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – So: 08:00 – 20:00
Ne: 09:00 – 20:00

TELEFON

+420 800 767 626

Sortiment

Nabízený sortiment: Dětský věrnostní program ROSSMÁNEK, Dárková karta ROSSMANN, ROSSMANN FOTOSHOP, Balící služby, Dobíjení kreditu, Platba platebními kartami, Platba v EUR

V drogerii ROSSMANN naleznete rozsáhlou nabídku produktů pro péči o tělo, pleť a vlasy, dekorativní a přírodní kosmetiku, kosmetiku pro muže, zdravou výživu, prostředky pro domácnost, produkty péče o dítě a dětskou výživu, krmivo pro domácí mazlíčky, spotřební zboží a kiosek pro objednání a tisk fotografií.

Velkou část sortimentu tvoří vysoce kvalitní výrobky vlastní značky, které pravidelně získávají vysoké známky v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysoká kvalita je rovněž garantována prostřednictvím nezávislých testů německých laboratoří Öko-Test a Stiftung Warentest.

ROSSMANN má navíc pro své zákazníky atraktivní mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB, díky které se dostanou do velkého světa výhod a inspirace.

V dubnu 2020 se součástí aplikace stal i charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ. Tento projekt je součástí dlouhodobé strategie, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a je napojena na celkovou komunikaci značky ROSSMANN – A život je krásnější.

Akce a slevy

Každý týden Vám přinášíme výrobky za akční ceny. Zaregistrujte se na našich stránkách www.rossmann.cz a my Vám budeme pravidelně zasílat nejnovější slevy.

FB: https://www.facebook.com/ROSSMANNCZ/
IG: https://www.instagram.com/rossmann_cz/