Obchody a služby

Seznam tel. čísel přímo na obchody ZDE
new-logo-albert-sm-nahled

Supermarket Albert

Supermarket Albert v obchodním centru Čtyři Dvory nabízí na své ploše více než 1000 m² opravdu  vše pod jednou střechou. Díky přehledné orientaci zde pohodlně uděláte jak rodinný nákup, tak pořídíte i rychlou svačinu do školy či do práce. Vybrat si můžete z více než 10 000 položek.

více informací
Campus bowling

Campus bowling

Prostor bowlingového centra nabízí 10 drah AMF profi-line s výsuvnými mantinely, které umožňují hru i rodinám s dětmi. Technické zařízení bowlingových drah je vybaveno speciálními glow-effect UV lampami.

více informací
GECO tabák

GECO tabák

Největší distributor a prodejce tabákových výrobků a loterijních produktů v ČR.

více informací

Kadeřnictví Majka

více informací

Květinářství

Nabízíme čerstvé květiny; příležitostné, tradiční a slavnostní vazby, pokojové květiny, květináče, dárkové a dekorativní zboží.

více informací
libor-novak-budejcke-uzeniny-nahled

Libor Novák – Novákovo budějcké uzeniny

Nabízíme čerstvé maso, lahůdky, teplé občerstvení, uzeniny z komína, šunky, párky, klobásy,uzenářské a zabijačkové speciality.

více informací
Multikino CineStar

Multikino CineStar

více informací

 

Nehtové studio Majka 

více informací
kik-logo-3d-web-nahled

Oděvy KiK

KiK – skvělá móda a doplňky za výhodné ceny! V KiK najdete každý den nové tipy a nápady a fantastické výrobky pro celou rodinu.

více informací
pc-logo-orange-nahled

Pet Center

Navštivte jednu z nejprofesionálnějších prodejen chovatelských potřeb v České republice. Objevte široký sortiment, úžasná zvířata známých i méně známých druhů a mnoho exkluzivních doplňků pro Vaše miláčky. Tradiční nabídkou kvalitních krmiv a doplňků stravy Vás provedou odborně proškolení pracovníci, kteří Vám velice rádi pomohou s výběrem krmení přesně „na tělo“ Vašeho mazlíčka. Každý měsíc se můžete těšit na akční magazín, kde jsou pro Vás připraveny speciální akce a zajímavé dárky.

více informací
pizzerie-pasaz

Pizzerie Pasáž

Restaurace Pizzerie Pasáž ( pizzy, těstoviny, saláty, 4 druhy točených piv) rozvoz pizzy po Českých Budějovicích zdarma. 

více informací
Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK

více informací
ros-logo-claim-cz-2016-4c-nahled

ROSSMANN

Drogerie parfumerie ROSSMANN nabízí velkou šíři sortimentu. Mezi hlavní skupiny zboží, na které zaměřujeme velkou pozornost, patří především dámská kosmetika, dekorativní a vlasová kosmetika, dětská kosmetika a vše pro děti, parfémy. Další velmi důležitou skupinou je sortiment ústní hygieny, dámské hygieny, deodorantů, tělové kosmetiky pro ženy i muže. Samozřejmostí jsou prací a čisticí prostředky, potrava pro zvířata, produkty zdravé výživy, vitaminy, farmaceutické výrobky, ale také vlasová galanterie nebo různé doplňky pro děti.

více informací

Vietnamská restaurace

více informací


Otevírací doba
Obchodní zóna a supermarket: 07:00 – 21:00
Zábavní a gastro zóna: 08:00 – 24:00
Kontakt

OC Čtyři Dvory
Milady Horákové 1498
370 05 České Budějovice

E-mail: info@ctyridvory.cz

Cesta k nám MHD
ODKUD
KAM
Cesta k nám autem