WAXWORK - UNIKÁTNÍ VÝSTAVA VOSKOVÝCH FIGURÍN Z PETROHRADU

Výstava, při které vám bude krev bude tuhnout v žilách!

Až do 4. října,  můžete v našem centru natrefit na unikátní výstavu  WAXWORK - Zvláštní Lidé.

Při které se seznámíte s  poutavými osudy skutečných lidí, jejichž vzhled je prapodivnou hříčkou přírody. Toto p anoptikum voskových figurín lidských bytostí - anatomické anomálie, které inspirovaly mnohé tvůrce filmových hororů a jsou zapsány v Guinessově knize rekordů.

Předkládáme vám nezvratný důkaz o tom, jak krutě si příroda dokázala pohrát s lidskou bytostí.
Na vlastní oči můžete spatřit lidi se dvěma hlavami, dvěma obličeji, čtyřma očima, několik různě srostlých siamských dvojčat, nebo muže s vlčím syndromem. Můžete se setkat s největším, nejmenším a nejtlustším člověkem naší planety. Ve všech případech se jedná o figuríny osob, které skutečně žily.


Na základě informací z těchto institucí bylo umělci v Petrohradském antropologickém muzeu vytvořeno 25 jejich věrných napodobenin z vosku, byly použity lékařské oční a zubní implantáty a do vosku vpichované pravé lidské vlasy, proto působí dokonale živým dojmem.

Výstava se do Čech vrací po 13 letech velmi úspěšného turné v Holandsku a Německu.  Výstavu můžete navštívit denně, od 10:00 do 18:00 hod. Výstava je vhodná pro všechny věkové kategorie!

 
 
VSTUPNÉ:
  • dospělí........ 80,- Kč
  • studenti, důchodci .....60, - Kč
  • děti do 12 let ............ 40,- Kč