Podzimní slavnosti

Po celý den budete moci využít mimořádné slevy obchodů v OC, všechny naleznete ve speciální kuponové knížce, kterou jsem spolu s nimi připravili. Kuponové knížky budete moci získat již od pátku 15.11.2019 u hostesek v našem centru i v neděli přímo na akci.

Hlavním hostem bude populární rodák z Českých Budějovic, hvězda muzikálů posledních let, famózní Jan Kopečný s kapelou Botox, kteří Vám zahrají své největší hity. A po vystoupení bude i autogramiáda!

Připravili jsem pro vás také kuchařskou show českobudějovické Fine Food Academy, mezi jejíž lektory patří i gastronomická esa jako Emanuele Ridi, Jan Punčochář či Tomáš Böhm, přímo s jejím zakladatelem, s báječným šéfkuchařem Honzou Krobem, který vám ukáže nejenom chutné recepty a dá vám šikovné tipy, ale vše budete moci i ochutnat! Nemusíte se bát, že by se na vás nedostalo ochutnávek, budeme mít pro vás připravené i další občerstvení.

Nejmenší návštěvníci si také užijí. Budou mít bohatý zábavný program, od veselého vystoupení oblíbené Bibibum, přes tvořivé modelování z balónků, žertovné malování na obličej až po populární plackování.

Malí i velcí se mohou těšit na moderní kouzelnické představení které je doslova vtáhne do děje.

Jako třešnička na dortu bude stánek s cukrovou vatou, kterou si budete moci sami připravit podlé své chuti a fantazie.

Celou akcí bude provázet další slavná rodačka z Českých Budějovic, Katka Říhová, skvělá moderátorka, kterou můžete znát nejenom z ranní show Evropy 2, ale i z TV Nova.

capture2-nahled